o szkole

Edumania to placówka mieszcząca się w centrum Gliwic przy Politechnice Śląskiej.
Firma powstała dzięki wsparciu Unii Europejskiej.
Inwestycje częściowo zostały zrealizowane z pomocą Europejskiego Funduszu Społecznego.

sala2Edumania zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług edukacyjnych w postaci kursów języków obcych oraz przedmiotowych kursów przygotowawczych do matury. Firma prezentuje najwyższe standardy nauczania oraz zaplecze dydaktyczne.
Edumanię stanowi zespół wykładowców, których łączy świeżość oraz nieszablonowość w nauczaniu, ogromna wiedza kierunkowa, a także kreatywność i entuzjazm w działaniu.
To osoby o ciekawej osobowości, które poza wiedzą oferują wyjątkową atmosferę podczas zajęć, troskę, zainteresowanie oraz poczucie humoru. Ponadto każdy z naszych wykładowców posiada specyficzną umiejętność przekazywania wiedzy nawet do wielce opornych głów. Naszą zaletą jest znajomość aktualnej specyfiki nauczania, nowatorskich i dających skutek i satysfakcję metod.
sala1

Edumania to przyjazne miejsce, w którym dzieci, młodzież, osoby dorosłe otrzymają pomoc w osiągnięciu konkretnych celów edukacyjnych, takich jak uzyskanie certyfikatów językowych, zdanie na wysokim poziomie egzaminu maturalnego, czy też możliwość przygotowania się do studiów wyższych w języku angielskim na wymarzonym kierunku.

Oferta szkoleń obejmuje kursy ogólne, konwersacyjne, gramatyczne, przygotowujące do matury, przygotowujące do uzyskania certyfikatów językowych. Opracowaliśmy specjalny system poziomowania na kursy językowe zgodny z zaleceniami Rady Europy – European Common Framework of Reference for Languages. To na jaki poziom słuchacz zostanie skierowany zależy od ilości zdobytych punktów podczas testu kwalifikacyjnego.

sekretariat2Oferta szkoleń obejmuje także specjalistyczne kursy przedmiotowe przygotowujące do matury. Program, strategia
i struktura godzinowa to zagadnienia bardzo przemyślane, spełniające wszelkie wytyczne MEN.
Nasi wykładowcy oprócz przekazania wiedzy przedmiotowej uczą jak rozgryźć magiczny „klucz odpowiedzi” usprawniając myślenie schematyczne oraz umiejętność rozwiązywania testów.

Edumania to także partner w organizacji szkoleń językowych instytucjach, przedsiębiorstwach oraz firmach prywatnych. Prowadzimy zajęcia typu General English oraz Business English 
dla pracowników różnych specjalności i managerów.

sekretariat1Nowoczesność to u nas standard. Stworzyliśmy dogodne, przyjemne, nowe sale wykładowe z możliwością wykorzystania tablicy interaktywnej, projektora czy komputera. Kursanci mają także do dyspozycji platformę e-learningową, dzięki której mogą pracować także we własnym zakresie w oparciu o materiały dostosowane do zajęć.
Zapewniamy systematyczny progres w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności.